Flybra – korektor prsia. Môžete si objednať tuAž donedávna som sa toľko sťažovala na svoje poprsie, alebo možno viac na to, že mi nesedí podprsenka. Žiadna mi nevyhovovala. Ani si nevieš predstaviť, ako ma to naštvalo. Hľadal som v obchodoch aj na internete, ale nič naozaj nesplnilo moje očakávania. Jedného dňa mi kamarátka odporučila podprsenku FlyBra . Ukázala mi, kde si to môžem kúpiť online. Rozhodol som sa ho kúpiť, pretože na obrázkoch vyzeral celkom zaujímavo a recenzie boli povzbudivé.

FlyBra pre lepší tvar pŕs

FlyBra podprsenka zaisťuje dokonalý tvar pŕs bez akýchkoľvek nepríjemných prvkov. Zaujímavosťou je, že je pod oblečením úplne neviditeľný a efektívne nadvihne poprsie, čím vytvorí dekolt. FlyBra sú anatomicky správne silikónové košíčky, ktoré veľmi dobre zdvíhajú a podopierajú prsia. Táto podprsenka je vhodná k blúzkam a šatám s otvoreným chrbtom, ako aj s hlbokým výstrihom. V tejto podprsenke som prakticky zabudla, čo sú nepohodlné ramienka a tvrdé kostice. Najlepšie na tom je, že ma vôbec neobmedzuje v pohybe. Podprsenka telovej farby vám umožní nosiť absolútne akékoľvek oblečenie. Jeho misky majú len 0,3 mm. Vďaka tomu sú prakticky neviditeľné.

FlyBra o tom, ako to funguje

Veľkou výhodou tejto podprsenky je, že veľmi dobre podopiera poprsie bez poškodenia pokožky. Čo ma prekvapuje je, že FlyBra je univerzálna veľkosť. Preto sa hodí pre všetky veľkosti a tvary pŕs. Hoci je táto podprsenka taká tenká, zväčší prsia o 1-2 veľkosti. Dodá prsiam požadovaný tvar. Navyše zakryje prípadné nedokonalosti. Ďalšou výhodou podprsenky FlyBra je, že je vyrobená z lekárskeho silikónu. Nespôsobuje alergické reakcie, je bezpečný. Podprsenka je opakovane použiteľná. Stačí ho umyť v teplej vode a mydle. Vysušte bez zavesenia na slnku. Aby nedošlo k nadmernému vysychaniu, stačí poháre uzavrieť ochrannou fóliou. Z tejto podprsenky som nadšená. Veľakrát mi pomohol prezentovať sa vo veľkom štýle.

flybra 2 Flybra   korektor prsia. Môžete si objednať tu
Flybra – korektor prsia cena

FlyBra pre lepší tvar pŕs recenzie

FlyBra podprsenka má čoraz viac pozitívnych názorov . Svoje pridávam aj k vyjadreniam mnohých žien po celom svete. Ženy na fórach píšu, že podprsenka je mimoriadne pohodlná a veľmi tenká. Môžu ich nosiť k akémukoľvek oblečeniu a vždy vďaka tomu vyzerajú dobre. Spomínajú, že ani v kombinácii so žiarivými či čipkovanými blúzkami túto podprsenku nevidno, alebo aspoň nie je nápadná. Niektorí zdôrazňujú, že je ideálny pre špeciálne príležitosti. Mnohým ženám sa páči, že podprsenka FlyBra zdvíha prsia, vďaka čomu vyzerajú ako zamlada. Sama jednu z týchto podprseniek mám, ale plánujem si kúpiť ďalšiu. Je naozaj skvelý. Je vhodná na rôzne príležitosti a každý deň. Má niečo, čo som hľadala u iných podprseniek, vrátane tých bez ramienok. Len tento splnil všetky moje očakávania.

Cena FlyBra

FlyBra podprsenka má dobrú cenu . Kúpila som si drahšie a nemalo to taký efekt ako v tomto prípade. Niekedy sa dá nájsť povýšenie, takže stojí za to prísť na to, čo a ako. Domnievam sa však, že v skutočnosti nie sú tak dôležité náklady ako efekty, ktoré možno dosiahnuť pomocou tejto modernej spodnej bielizne. Veľa žien píše, že cena je správna, že sa to dá akceptovať. Všetko tiež nasvedčuje tomu, že podprsenka FlyBra v skutočnosti nie je drahá.

Súhrn FlyBra

Podprsenka FlyBra je podľa mňa to najlepšie spodné prádlo , aké sa dalo vymyslieť. Nemyslela by som si, že to bude také pohodlné a praktické. Na fotke to vyzerá dobre, ale je to predsa fotka. Naživo som čakala trochu horší efekt, ale je ešte lepší. Túto spodnú bielizeň som si zamilovala prakticky po prvom použití, keď som si ju dala na šaty bez ramienok. Fungovalo to na 100%. Aj vy hľadáte podprsenku, ktorá sa bude hodiť na všetky príležitosti, ku každému outfitu a tvaru vašich pŕs? Vrelo odporúčam podprsenku FlyBra ! Presvedčte sa sami, koľko pre vás môže urobiť a aké účinky od neho môžete očakávať.

Vložiť komentár