Intenskin – tabletky odpor. Môžete si objednať tuIntensin je novinkou na kozmetickom trhu. Je to krém, ktorý odstraňuje hlavné kožné problémy, ktoré sa vyskytujú u žien po 30-tke a je navyše navrhnutý tak, aby pôsobil proti starnutiu . Tieto a ďalšie reklamné slogany sa objavujú na stránke výrobcu. My sme sa však rozhodli overiť, koľko je na tom všetkom pravdy a čo táto kozmetika naozaj obsahuje.

Dá sa proces starnutia pokožky zastaviť pomocou Intenskin ?

Skôr než však pristúpime k rozboru zloženia krému, v krátkosti si predstavíme príčiny starnutia pleti, aby ste si s nami mohli overiť, či zložky použité pri výrobe kozmetiky môžu skutočne pôsobiť na pokožku, regenerovať ju resp. omladiť ho.

Starnutie pokožky je prirodzený biologický proces , ktorý spočíva v znížení aktivity buniek tela, nedostatku adaptačných schopností a spomalení regeneračných procesov pokožky.

intenskin 2 Intenskin   tabletky odpor. Môžete si objednať tu
Intenskin – tabletky odpor cena

Čo ovplyvňuje starnutie pleti?

Existuje mnoho príčin starnutia pokožky. Priebeh tohto procesu je do značnej miery ovplyvnený environmentálnymi faktormi , pretože vo vode aj vo vzduchu sa nachádza množstvo škodlivých látok, ktoré upchávajú póry a znečisťujú povrch pokožky . Týmto spôsobom spôsobujú početné zápaly. Zlá strava, stresujúci životný štýl, napätie vplýva aj na stav našej pokožky. K tvorbe vrások na našej tvári sa vo veľkej miere podieľa stres.

Nedostatok estrogénu – hormónu, ktorého hladina s vekom klesá, spôsobuje, že pokožka našej tváre stráca pevnosť, hladkosť, pružnosť a získava nerovnomernú farbu. Nedostatok kolagénu zodpovedného za regeneračnú schopnosť našej pokožky tiež prispieva k vzniku prvých príznakov starnutia, akými sú zmena oválnych a tvárových rysov a strata pigmentov v pokožke.

Čo je Instenskin a pomáha zastaviť proces starnutia pokožky?

Počas výskumu, ktorý sa uskutočnil až v 38 rôznych krajinách na skupine viac ako 1500 žien vo veku od 30 do 60 rokov, sa ich pýtali, ako hodnotia stav svojej pokožky a akým hlavným kožným problémom v tomto veku čelia.

Je prekvapujúce, že takmer polovica, až 44 % opýtaných uviedlo, že majú nejednotný tón pleti a to ich veľmi trápi, pretože by sa najradšej vzdali každodenného líčenia a vzhľadom na stav pleti to nedokážu. urob to a nebudeš sa cítiť dobre.

Viac ako polovica – 88 % žien uviedla výraznú stratu oválu tváre, ako aj početné podráždenia pokožky a rozšírené póry, do ktorých preniká množstvo nečistôt, ktoré zhoršujú celkový stav pokožky.

Na druhej strane 71 % žien zúčastnených na štúdii uviedlo, že už majú prvé hlboké vrásky.

Uskutočnený výskum ukázal, že nielen Poľky, ale ženy na celom svete bojujú s vyššie uvedenými kožnými problémami každý deň.

Aké účinky sa prejavia pri používaní Intenskin ?

Výrobca Intenskin sa zameral na overené prírodné zložky, ktoré pomáhajú ženám z celého sveta vysporiadať sa s procesom starnutia pokožky.

Zložky obsiahnuté v kréme sú primárne určené na výživu zanedbanej pokožky tváre , dodajú jej potrebné vitamíny. Kozmetika sa tiež postará o hydratáciu pokožky až na 48 hodín, a to nielen dovtedy, kým sa prípravok nevstrebe do vrstvy pokožky.

Koncentrované zložky majú stimulovať všetky bunky pokožky k regenerácii a tým vyhladzovať jej štruktúru, eliminovať viditeľné mimické vrásky a pôsobiť na tie hlboké . Pravidelné používanie krému zlepší aj tón pleti a zjednodušene povedané – vyrovná. V prípade rovnomerného tónu pleti dobre fungujú séra ako napr.

Prvé účinky sú viditeľné pre vás a vašich priateľov po niekoľkých dňoch používania. Po použití celého balenia výrobca garantuje lifting tváre, vyhladenie vrások a vylepšenie oválu tváre. V extrémnych prípadoch sa bude musieť liečba opakovať.

Zloženie – leták Intenskin

Ako sme už spomenuli, zložky kozmetiky sú prírodné a teda bezpečné. Zloženie Intenskin obsahuje okrem iného: olivový olej, kyselinu hyalurónovú, multikomplex minerálov a vitamínov, arganový olej .

Vďaka koncentrácii prírodných olejov v kréme má jemnú, ľahkú textúru a príjemnú vôňu.

intenskin 1 Intenskin   tabletky odpor. Môžete si objednať tu
Intenskin – tabletky odpor cena

Kyselina hyalurónová, nazývaná elixír mladosti, je určená na vyhladenie vrások, spevnenie a zlepšenie elasticity kožných vlákien a buniek. Viaže vodu v hlbokých bunkách pokožky a je zodpovedný za jej plnú a dlhotrvajúcu hydratáciu.

Olivový olej má silné hydratačné vlastnosti a zabraňuje strate vody z kožných buniek. Pomáha upokojiť zápal, čistí pokožku. Vitamíny E a A obsiahnuté v olivovom extrakte majú spomaľovať proces starnutia pokožky.

arganový olej je prirodzené. Odporúča sa používať produkty na jeho základe pre ľudí s citlivou a jemnou pokožkou, pretože má hydratačné a regeneračné vlastnosti a neovplyvňuje lipidovú bariéru epidermis. Nespôsobuje žiadne podráždenie.

Pôsobenie prípravku Intenskin pri aplikácii na pokožku tváre

  • Zlepšenie hydratácie pokožky tváre
  • Stimulácia procesov regenerácie pokožky
  • Vyhladenie mimických vrások
  • Zlepšenie napätia a elasticity pokožky
  • Zdvíhanie oválu tváre
  • Vyplnenie hlbokých rýh a vrások

Aká je cena za Intenskin ?

Cena sa zdá byť adekvátna kvalite kozmetiky. Samotné získavanie prírodných olejov je drahé.

Skontrolovali sme, že krém je momentálne v akcii na stránke výrobcu.

Môžete si ho kúpiť za polovičnú cenu, pretože bol zľavnený až o 50 %.

Používatelia Intenskin

„Nedávno som dostal povýšenie v práci. Takže mám väčší stres. Zdá sa to nemožné, no už o pár mesiacov sa u mňa začali objavovať prvé známky starnutia. Nevedel som, čo mám robiť, ale natrafil som na Intenskin . Tento krém mal najviac pozitívnych recenzií. Dnes už viem prečo. Po niekoľkých dňoch som videl prvé účinky. Pleť vyzerá sviežo, žiarivo a vyzerá zdravo, už nie sivá. Som veľmi rád. Odporúčam“.

Agnes 38 rokov

„Mimické vrásky sa objavili rýchlo. Navštívil som veľa kozmetických salónov, aby som to nejako napravil. Efekt bol – na krátky čas a peňaženka sa rýchlo vyprázdnila. Narazil som na Intenskin . V porovnaní s cenou všetkých týchto ošetrení (a dodám, že sú bolestivé) je to len jedno ošetrenie! Krém je veľmi účinný, 1 balenie používam už 1,5 mesiaca a ešte toho veľa ostalo. Vidím účinky – pleť je napnutá, pružnejšia, pevnejšia, výrazne sa znížila viditeľnosť mimických vrások – tých hlbokých. Do tohto krému a do seba sa oplatí investovať.“

Ania 33 rokov

„Dievčatá nemusia vymýšľať. Skvelý produkt, skvelé účinky. Ak sa na začiatku čudujete ako ja, prestaňte, je to strata času, pretože s týmto krémom sa už dá pracovať. Pleť má rovnomerný tón, je napnutá,hydratovaná ako nikdy predtým,prvé vrásky sa už vyhladili.Navyše mám dojem,že pleť „sťahujem“,ako lifting.Ale som rada,lebo v poslednej dobe sa na mňa častejšie usmievajú mladší muži,takže efekt je istý!“

Jola 43 rokov

Ako používať Intenskin na rýchle výsledky?

Intenskin sa nanáša na suchú a predovšetkým dôkladne vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.

Naneste malé množstvo krému na pokožku a jemne vmasírujte. S cieľom stimulovať krvný obeh na tvári a tým zabezpečiť lepšie vstrebávanie omladzujúceho séra.

Kozmetika je hydratačná, takže sa po jej použití nemusíte natierať ďalším krémom.

Skvele poslúži aj ako podklad pod make-up. Pleť je hydratovaná, napnutá, čo predlžuje výdrž makeupu.

Kde kúpiť Intensin ?

Ak chcete originálny produkt, kúpte si ho na oficiálnej stránke výrobcu. Áno, nájdete ho na iných predajných stránkach, ale bez záruky výrobcu, pretože môže ísť jednoducho o falzifikát.

Pri nákupe na stránke výrobcu budete vyzvaní na vyplnenie formulára a uvedenie telefónneho čísla, na ktorom vás možno kontaktovať.

Zavolá vám konzultant a po krátkom rozhovore budete požiadaný o vybavenie formalít súvisiacich s nákupom.

Balíky sú zasielané kuriérom. Čakacia doba na zásielku je len pár dní.

Krém môžete zaplatiť aj pri prevzatí balíka. Transakcia je plne bezpečná.

Vložiť komentár