Keramin – masť tónovanie. Môžete si objednať tuKeramin Cena, Recenzia, Názory – Liečba mykózy môže trvať aj niekoľko mesiacov, všetko však závisí od spôsobu, ktorý si zvolíte. Jedným z najzaujímavejších návrhov je Keramin , plesňový krém, miernejší ako lieky na predpis, ale je taký účinný ako oni?

Ako rozpoznať mykózu? Zvyčajne táto choroba dáva veľmi jasné signály:

 • koža je červená a popraskaná, hlavne medzi prstami na nohách
 • nechtová platnička je tmavšia a keratinizovaná
 • koža svrbí, páli a nadmerne sa potí, je tam zápach potu
 • veľmi intenzívne a nepríjemné
 • existujú ohniská psoriázy

teoreticky to neprekáža pri každodennej činnosti, ale v skutočnosti je to veľmi trápne ochorenie, ktoré sťažuje socializáciu alebo používanie miest, ako je pláž alebo bazén. Nohy pokryté plesňou vyzerajú škaredo a zapáchajú a čo je horšie, choroba sa môže časom ešte viac rozšíriť.

Čo je Keramin ?

Keramin sám od seba nezmizne, skôr sa zväčší, takže liečba je nevyhnutná. Lekári zvyčajne predpisujú perorálne lieky alebo silné masti, ktoré skutočne zabíjajú hubu, ale zvyčajne majú všetky druhy vedľajších účinkov .

keramin 2 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

Keratín je iný. Nie je to liek, ale doplnok vo forme krému. Obsahuje aj liečivé účinné látky, ktoré však nie sú zdraviu až také smrteľné, takže ošetrenie možno vykonávať aj bez dozoru lekára. Keramínový krém pomáha zbaviť sa nepríjemných symptómov, ale najdôležitejšie je, že liečba zasiahne aj samotný zdroj mykózy, čím sa eliminujú ložiská infekcie.

Odkiaľ pochádza pleseň nôh?

Drozd je infekčné ochorenie. Plesne zodpovedné za jeho vývoj sa prenášajú z jednej osoby na druhú, nemusí však ísť o priamy kontakt – huby zostávajú na povrchoch, ktorých sa chorí ľudia dotýkajú, preto k infekcii často dochádza nie dotykom, ale chôdzou naboso, napr. napríklad v bazéne alebo na podlahe telocvične.

Mykóza sa rýchlejšie rozvíja u ľudí, ktorí majú oslabenú imunitu alebo chodia v nekvalitnej obuvi – keď sa noha silno potí a zostane dlhší čas v takom vlhkom, nevetranom prostredí, plesne získajú ideálne podmienky na zvýšenie svojho rozsahu

Zloženie _

 • Terpinény – Zložka so silným protiplesňovým účinkom. Rýchlo a účinne odstraňuje príčiny mykózy, znižuje potenie nôh, upokojuje príznaky spôsobené infekciou.
 • Koloidné striebro – Ničí plesne a baktérie, ktoré napádajú pokožku nôh. Chráni pred opakovaným výskytom infekcie, upokojuje prejavy mykózy. Pomáha regenerovať poškodené kožné bunky. Znižuje potenie nôh.
 • Extrakt z kostihoja lekárskeho – Ničiteľ voľných radikálov, spomaľuje proces starnutia pokožky. Veľmi účinný nielen pri liečbe mykóz, ale aj iných kožných ochorení. Zvlhčuje a vyhladzuje chodidlá je tiež prítomný v kréme
 • Borievkový olej – Utišujú prejavy mykózy, ochladzujú pokožku, odstraňujú nepríjemný zápach.

Keramin ako ho používať?

Pred aplikáciou krému je potrebné pokožku nôh umyť a vysušiť. Na chodidlá sa nanesie pomerne tenká vrstva krému a jemne sa rozotrie, potom stačí počkať, kým sa prípravok nevstrebe do pokožky. Krém sa aplikuje raz denne alebo dvakrát, ak je lišaj v pokročilejšom štádiu.

Ošetrenie Keramin krémom trvá jeden mesiac. Ľudia, ktorí majú chronickú alebo akútnu formu mykózy, môžu krém používať dva mesiace. Po absolvovaní základnej kúry by ste mali počkať aspoň tri mesiace, kým kúru zopakujete.

Ako Keramin účinkuje ?

Infekcia kožným ochorením je jednoduchšia, keď je koža poškodená a má narušenú bakteriálnu flóru. Keramin pomáha obnoviť kolóniu dobrých baktérií, urýchľuje regeneráciu epidermis, odstraňuje zápaly a hubové biotopy. Počas liečby sa mykóza zmenšuje, až choroba nakoniec úplne vymizne.

Od prvej dávky krému sú prejavy menej znepokojujúce, pokožka toľko nesvrbí, menej sa potí a prestáva sa šúpať. Regenerácia je rýchlejšia a je možné obnoviť ochrannú bariéru pokožky, vďaka ktorej sa mykóza neopakuje.

Keramin Effects, je to účinné

 • vyliečiť mykózu
 • zastavenie odlupovania kože
 • rekonštrukcia poškodenej nechtovej platničky
 • vyhladenie pleti
 • zníženie potenia
 • ochrana pred reinfekciou

Má Keramin vedľajšie účinky? Je to bezpečné

Účinné látky sú v takej koncentrácii, že krém nedráždi pokožku a nevnáša do tela žiadne škodlivé chemické zlúčeniny. Napriek každodennému používaniu Keramin neohrozuje zdravie, aj keď samozrejme aplikácia krému musí prebiehať presne podľa pokynov popísaných v letáku.

Keramin môže uškodiť, ak je niekto alergický na zložky krému a pri jeho kombinovaní s inými liekmi či doplnkami je kľúčové, aby tieto produkty nemali podobné zloženie.

Keramin na mykózu – recenzie, komentáre zákazníkov

Keramin rýchlo získal pozitívnu spätnú väzbu od zákazníkov. Krém je považovaný za veľmi účinný prostriedok, ktorý pôsobí rýchlo, ale jemne, bez podráždenia či iných neduhov. Ako si môžete prečítať na fórach:

„V telocvični som chytil kožného ochorenia. Bojoval som s tým dlho a žiadny liek to nedokázal úplne vyliečiť, iba čiastočne zmiernil príznaky. Nakoniec som natrafila na Keramin a mykóza do mesiaca zmizla.“ Maciek, 41 rokov

„Pracujem fyzicky a vždy som mal problém s potením nôh, až sa to nakoniec vyvinulo do mykózy. Moje nohy vyzerali hrozne, vždy červené, popraskané, s olupujúcou sa kožou a nehovoriac o ich zápachu. Trochu som sa liekov bála, že mi ublížia, tak som sa rozhodla pre suplement. Našťastie Keramin zabral a moje nohy konečne vyzerajú normálne.“ Tadeáš, 55

„Neviem, kde som chytil mykózu, ale viem, že jej liečba je skutočným utrpením. Neviem spočítať, koľko mastičiek a tabletiek som si dala, aby som sa zbavila tejto nechutnosti, s tým si poradil len Keramin . Už je to pár mesiacov a po mykóze nie sú žiadne známky.“ Camila, 29 rokov

keramin 1 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

Keramínový krém Cena

Keraminový balíček v akcii, ktorá práve prebieha na stránke výrobcu, si môžete krém zakúpiť.

Kde kúpiť, ako objednať keramín ?

Objednávka sa zadáva online, ale podrobnosti o celej transakcii sa prediskutujú počas rozhovoru s konzultantom – zavolá na telefónne číslo uvedené v aplikácii. Zásielka by mala byť zákazníkovi doručená do niekoľkých pracovných dní od zadania objednávky.

Ďalšie zdroje informácií o mykóze:

Vložiť komentár