Keramin – masť tónovanie. Môžete si objednať tuMykóza je klasifikovaná ako chronické ochorenie. Jeho ošetrenie zvyčajne trvá dlho, čo ešte viac sťažuje nosenie nesprávnej obuvi – lišaj sa opakuje, keď je obuv tesná a neprepúšťa vzduch, svoje robia aj ponožky a pančuchové nohavice z umelých vlákien.

Na mykózu sa používajú rôzne prostriedky a Keramin je považovaný za jeden z najúčinnejších voľnopredajných doplnkov. Ide o krém so špeciálne pripravenou receptúrou, vďaka ktorému sa zbavíte ložísk infekcie, odstránite nepríjemné prejavy a vytvoríte ochrannú bariéru proti opätovnému vzniku mykózy.

Keramínový krém pomáha:

 • zmierniť pálenie a svrbenie pokožky
 • odstrániť huby zodpovedné za vývoj ochorenia
 • znížiť potenie nôh
 • vyhladzuje a zjemňuje pokožku

Príčiny atletickej nohy

1. Atletická noha je veľmi časté ochorenie. Nie je ani tak bolestivý, ako skôr trápny, pretože je spojený s neestetickým vzhľadom pokožky a mimoriadne nepríjemným telesným pachom a často je chronický. Ak sa nelieči, môže sa zmeniť na ešte vážnejší stav.

keramin 2 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

Problém mykózy je v tom, že sa ľahko nakazíte a stačí krátky kontakt s nosičom, aby sa choroboplodné plesne preniesli na ďalšieho človeka. čo robiť potom? Siahnuť môžete po Zenitole , kréme, ktorý odstraňuje príčiny mykózy a chráni pred recidívou. Ako taká liečba vyzerá?

2. Lekári uvádzajú, že mykózou trpí každý piaty človek. Šíri sa rýchlo, pretože má na to veľmi dobré podmienky – práca si zvyčajne vyžaduje celodenné chodenie v plnej obuvi a veľa ľudí využíva verejné priestranstvá, ako sú plavárne, telocvične, sauny a fitness kluby.

3. Patogénne huby sa šíria nielen z človeka na človeka. Stačí, že chorý človek chodí bosý po podlahe verejného kúpaliska a následní kúpajúci sa hostia chytajú huby z podlahy a pohybujú sa po tých istých miestach bez topánok. Nie vždy to znamená rozvoj mykózy hneď, ale väčšina sa nakazí, pretože má oslabený organizmus, drobné ranky na koži, či sa nepoužíva správna starostlivosť o pokožku a chodidlá nie sú chránené pred potením.

Symptómy informujúce o vývoji mykózy sú zvyčajne:

 • pretrvávajúce svrbenie a pálenie kože
 • kožné praskliny
 • zvyčajne medzi prstami
 • odlupovanie kože a tvorba zhrubnutia na jej povrchu
 • zápaly
 • začervenanie
 • veľmi intenzívne
 • zlý zápach nôh

Kto môže používať Keramin ?

Keramin je prípravok vhodný pre ženy aj mužov. Na veku nezáleží, ale maloletých treba poslať k lekárovi skôr. Krémová receptúra Keramin je zdravotne nezávadná, ale neodporúča sa používať tento doplnok počas tehotenstva a dojčenia.

Je keramín bezpečný pre zdravie?

Keramínový krém sa vyznačuje moderným zložením vyvinutým vedcami. Ide o vysoko kvalitný produkt odporúčaný odborníkmi, ktorý nespôsobuje žiadne nežiaduce reakcie. Bojuje s príčinami mykózy, no nezaťažuje organizmus ako mnohé silné lieky.

Keramin nemôžu používať ľudia, ktorí sú alergickí na zložky krému. Tiež by ste mali starostlivo dodržiavať pokyny výrobcu, pretože príliš časté používanie prípravku povedie k podráždeniu pokožky.

Kombinácia krému Keramin s inými doplnkami a liekmi by nemala byť problémom, ale akékoľvek pochybnosti by ste mali konzultovať so svojím lekárom.

Môže Keramin spôsobiť vedľajšie účinky?

Počas správne vedenej liečby sa nevyskytli žiadne vedľajšie účinky.

Ako dlho trvá liečba?

Jeden mesiac, vo vážnejších prípadoch sa môže aplikácia krému predĺžiť na dva mesiace.

Poskytuje Keramin trvalé výsledky?

Keramin účinne odstraňuje mykózy a zabraňuje ich opakovaniu.

Zloženie _

 • Terpinény – organická zlúčenina s protiplesňovou aktivitou. Odstraňuje zápaly a chráni pred opakovaným výskytom mykózy. Znižuje potenie nôh, vyhladzuje pokožku, upokojuje svrbenie a pálenie.
 • Koloidné striebro – inhibuje rast baktérií a plesní. Čistí pokožku od zápalov. Urýchľuje regeneráciu poškodenej pokožky a znižuje jej potenie. Odstraňuje nepríjemný zápach.
 • Vitamín E, nazývaný „vitamín mladosti“, chráni pokožku pred starnutím a urýchľuje obnovu poškodených buniek. Hydratuje a spevňuje pokožku. Je nápomocný pri liečbe rôznych kožných ochorení.
 • Borievkový olej Upokojuje podráždenú pokožku, znižuje zápach.

Keramin Action

Keramínový krém obnovuje poškodenú mikroflóru pokožky a robí ju odolnejšou voči plesniam a baktériám. Keramin likviduje zhluky plesní, takže sa choroba prestane šíriť. Pokožka získava svoju správnu štruktúru, pokožka sa stáva hladšou, pružnejšou a správne zvlhčenou.

Od prvého dňa liečby príznaky mykózy ustupujú – koža prestáva svrbieť, znižuje sa začervenanie, ustupuje psoriáza. Regenerácia je rýchlejšia a zvyšuje sa odolnosť voči nepriaznivým vonkajším faktorom. Po ukončení liečby by na chodidlách nemali byť žiadne stopy po mykóze.

 • rekonštrukcia poškodenej kože a nechtovej platničky
 • rekonštrukcia prirodzenej ochrannej bariéry
 • vyliečiť mykózu

Ako používať Keramin ?

Keramin je krém, ktorý sa nanáša na pokožku chodidiel. Na jednu aplikáciu stačí malé množstvo krému na pokrytie len povrchu kože a nechtov, ak sú postihnuté aj patogénnymi zmenami. Pred aplikáciou krému je potrebné nohy umyť a vysušiť. Nanesený prípravok nechajte až do úplného vstrebania.

keramin 1 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

Krém sa nanáša raz až dvakrát denne, podľa toho, ako pokročilá mykóza je. Liečba by mala trvať 30 dní, no pri ťažšej forme mykózy treba krém používať dva mesiace. Ošetrenie sa môže opakovať, najskôr však po troch mesiacoch.

Aké názory, komentáre , fórum má Keramin ?

Keramin si často pochvaľujú ľudia, ktorí sa pre takúto kúru rozhodli. Názory ukazujú, že slová výrobcu sa do značnej miery odrážajú v realite a Keramin je účinnou metódou v boji proti mykóze nôh. Na internetových fórach môžete nájsť napríklad takéto názory:

Chodím na kúpalisko každý deň. Žiaľ, toto je miesto, kde sa mykózou možno nakaziť veľmi ľahko a ani mne to neuniklo. Infekcie sa dlhé mesiace opakovali a naozaj efektívne fungoval iba Keramin . Teraz mám pokoj a koža na nohách je hladká, nepraská a nemá žiadne sfarbenie.

V práci musím dlhé hodiny nosiť ochrannú obuv, v ktorej sa mi strašne potia nohy. To mi vždy robilo problém a v poslednom čase to spôsobila aj lišaj, kvôli ktorej som sa hanbil chodiť naboso medzi ľudí. Na fóre som čítala o kréme Keramin a rozhodla som sa ho vyskúšať, pretože veľa ľudí si účinky pochvaľovalo. Nečudujem sa týmto názorom, pretože na to, aby som sa mykózy zbavila, mi stačil jeden mesiac.

Celý život plávam. Snažím sa, aby som nechodil naboso, no pred nákazou na verejných miestach sa 100% chrániť nedá. Hneď ako som videla , že mi koža na chodidlách praská a strašne svrbí, objednala som si Keramin . Zafungoval rýchlo a viem, že ak sa mi ešte niekedy niečo podobné stane, opäť siahnem po tomto kréme.

Cena keramínu

Koľko stojí keramínový krém ? Jedno balenie Keraminu stojí menej, no teraz vám výrobca dáva možnosť kúpiť si krém s obrovskou zľavou

Kde objednať Keramin ?

Výrobca sa rozhodol, že svoj krém bude predávať sám, vďaka čomu je možné organizovať také atraktívne propagačné kampane, ktoré je potrebné vyplniť a odoslať a pri rozhovore s operátorom sa zákazník dozvie všetky detaily súvisiace s realizáciou jeho príkaz.

Keramin sa niekedy objavuje na internetových aukciách, ale väčšinou ide o falzifikáty bez záruky výrobcu.

Môžem si kúpiť Keramin v lekárni?

Nie, tento krém si môžete objednať iba na stránke výrobcu.

potrebujete recept na kúpu masti?

Keramin je možné zakúpiť bez lekárskeho predpisu.

Vložiť komentár