Keramin – masť tónovanie. Môžete si objednať tuKeramínový krém je ideálnym prípravkom pre ľudí trpiacich mykózou nôh. Tento prípravok je vyrobený z prírodných zložiek, ktoré sa rýchlo dostanú k zdroju problému a zabezpečia účinné odstránenie mykózy bez ohľadu na jej rozsah. Aké sú tieto zložky? Je receptúra tohto krému skutočne taká účinná, ako tvrdí výrobca? Odpovede na všetky tieto otázky nájdete v článku nižšie.

Ako funguje keramínový krém?

Liečba mykózy môže trvať dlhé mesiace, a to preto, že liečba sa zameriava takmer výlučne na symptómy, nie na príčiny ochorenia. Výrobca zdôrazňuje, že Keramin je úplne iný spôsob boja proti mykóze – hoci ide o prírodný prípravok, vyrobený z rastlinných zložiek, s jeho pomocou dokážete zlikvidovať hlavný zdroj ochorenia, teda plesňovú infekciu, ničí mikroorganizmy, ktoré spôsobujú tzv. infekcie a zastavuje ich ďalšie šírenie po tele.

Pod vplyvom krému Keramin koža sa prestane odlupovať a praskať, začervenanie ustúpi. Pálenie a svrbenie už nie sú cítiť a nechtová platnička sa začína obnovovať. Pôsobí aj regeneračne – počas ošetrenia sa pokožka stáva jemnejšou, dobre vyživenou a zvlhčenou, nevznikajú mozoly, dokonca ustupuje nadmerné potenie, ktoré podporuje rozvoj infekcie.

keramin 2 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

Podľa výrobcu má aj preventívne vlastnosti. Pri liečbe mykózy je veľmi dôležité stopercentne odstrániť príčiny infekcie, inak sa ochorenie opakuje. Keramin to robí – chráni pokožku chodidiel a nechtovú platničku, zvyšuje odolnosť proti plesňovým a bakteriálnym infekciám, zabraňuje opätovnému vzniku mykózy.

keramínového krému

Keraminovy krem stoji a kde sa da kupit? Jedno balenie masti obsahuje 30 ml, čo vystačí na jednu kúru.

Aké sú účinky liečby Keramin krémom ?

 • predstierať
 • mykóza mizne aj z nechtovej platničky
 • rýchla a dlhotrvajúca regenerácia kožného tkaniva
 • zvýšená ochrana pred recidívou mykózy

Odkiaľ pochádza huba? Pomáha Keramin pri jej liečbe?

Vo vyspelých krajinách je to čoraz častejší problém. Rozvoju tohto ochorenia napomáha moderný životný štýl – často nosíme plnú obuv a nepremokavé ponožky, sme neustále v kontakte s inými ľuďmi a plesne a baktérie sa ľahko šíria na verejných miestach, ako je plaváreň alebo telocvičňa. Riziko plesňovej infekcie zvyšuje znížená imunita a poškodenie kože.

Za vznik ochorenia sú zodpovedné huby nazývané dermatofyty. Existuje mnoho rôznych druhov týchto húb a podľa výrobcu je Keramin schopný bojovať prakticky so všetkými. Po určitom čase sa mykóza nôh môže presunúť z kože nôh na nechty, čo spôsobuje ich žltnutie, zhrubnutie a delamináciu.

Mykóza nie je asymptomatická a rýchlo uhádnete, že napadla kožu. Žiaľ, veľa ľudí to rieši len ako estetický problém, nie chorobu, a tak sa používajú iba maskovacie prostriedky, ktoré z dlhodobého hľadiska vôbec nepomáhajú. Ľudia sa často hanbia ísť s mykózou k lekárovi, a preto má Keramin taký vzorec, že sa masť môže predávať bez lekárskeho predpisu.

Čo je v zložení keramínového krému ?

 1. Konopný olej – Prírodná zložka so špeciálnymi vlastnosťami. Bojuje s infekciami rôzneho druhu, vrátane tých, ktoré spôsobujú plesne. Pôsobí posilňujúco, zvyšuje imunitu, znižuje riziko opätovného ochorenia. Urýchľuje regeneračné procesy, zjemňuje pokožku, obnovuje nechtovú platničku. Má upokojujúce a analgetické vlastnosti. Vyživuje a poskytuje veľa dôležitých vitamínov pre celé telo.
 2. Extrakt z kôry fialovej vŕby – Veľmi účinný, prírodný liek proti bolesti. Bojuje so zápalmi, urýchľuje hojenie poškodení kože a iných rán. Má zjemňujúci a vyhladzujúci účinok. Upokojuje podráždenie, vyhladzuje tón pleti, chráni chodidlá pred keratózou. Stimuluje regeneráciu buniek.
 3. Ženšenový extrakt – Jeho hlavnou úlohou je regenerovať tkanivá po plesňovej infekcii a odstraňovať ložiská infekcie. Ničí voľné radikály, čistí telo od toxínov, stimuluje imunitný systém. Má veľký význam pre správnu cirkuláciu a prekrvenie kožného tkaniva.

Keramin správne ?

keratín je krém, ktorý sa aplikuje priamo na pokožku a nechtovú platničku. Masť je najlepšie aplikovať na celé chodidlá, aby sa účinne obmedzilo šírenie infekcie po pokožke, ale možno ju použiť aj lokálne, len na tie miesta, ktoré boli postihnuté chorobou. Masť sa má aplikovať tak, aby sa na postihnutom mieste vytvorila hladká, nie príliš hrubá vrstva. Dávkovanie musí byť v súlade s tým, čo uvádza výrobca v príbalovom letáku. V prípade veľmi rozsiahleho a hlbokého poškodenia kože sa oplatí konzultovať liečbu s lekárom.

Keramin antimykotický krém vám pomôže ?

 • biely povlak na chodidlách
 • svrbenie a pálenie kože
 • nepríjemný zápach potu
 • začervenanie, škálovanie kožných prasklín
 • keratóza päty
 • žltnutie a delaminácia nechtovej platničky

Toto sú hlavné, najčastejšie príznaky mykózy nôh. Ak sú prítomné aspoň niektoré z týchto príznakov, stojí za to začať používať Keramin , aby ste sa zbavili príznakov aj zdroja ochorenia, môžete použiť aj

Kontraindikácie na použitie

Neodporúča sa používať Keramin neplnoletým, tehotným a dojčiacim ženám.

Môže byť keramínový krém škodlivý?

Keramin je podľa výrobcu prípravok, ktorý je úplne bezpečný pre zdravie, ak sa masť používa podľa pokynov výrobcu . Pôsobí veľmi efektívne, ale neobsahuje silné chemické zlúčeniny, ktoré by mohli poškodiť aj zdravú pokožku alebo inak negatívne ovplyvniť organizmus.

Keramin bojuje len so škodlivými hubami a baktériami. Neoslabuje necht ani nadmerne nevysušuje pokožku. Je vhodná pre každého, hoci kontraindikáciou jej použitia je alergia na zložky obsiahnuté v masti – tá je zriedkavá, pretože použité rastliny nie sú klasifikované ako alergény.

Keramin krém Recenzie

Čo hovoria spotrebitelia o keramíne ? Aké názory zanechávajú a čo píšu odborníci na fórum

„Neviem, kde som chytil mykózu, ale bojoval som s ňou niekoľko mesiacov. Choroba sa stala v lete a ja som nemohla chodiť s bosými nohami, tak som sa za ne hanbila. Nosenie príliš teplej obuvi môj stav ešte zhoršilo, ale našťastie som našiel Keramin . Vďaka tejto masti sa mi nohy začali veľmi rýchlo vyhladzovať, menej sa potia, prestali byť červené. Ani na pätách sa mi už koža nešúpe. Som naozaj ohromený tým, ako dobre tento prípravok funguje.“ Agnes

„Zriedkavo nosím otvorené topánky, dokonca aj v lete. Manželka ma vždy upozorňovala, že to skončí mykózou a skutočne sa aj stalo. Ani ma nenapadlo, že vyliečiť mykózu je také zložité, keď neviete ako na to. Používala som rôzne mastičky, ale efekt bol taký, že len viac vysušovali a dráždili pokožku. Účinky boli úplne iné. Infekcia začala ustupovať, pokožka sa vyhladila. A tým sa skončili všetky moje problémy s mykózou.“ Patrick

keramin 1 Keramin  masť tónovanie. Môžete si objednať tu
Keramin – masť tónovanie cena

„Vediem veľmi aktívny životný štýl, som často na kúpalisku alebo vo fitnes klube a hoci viem, že si mám dávať pozor na bosé chodenie, nedá sa tomu úplne zabrániť. Najprv som si myslela, že je to len mierne podráždenie pokožky, ale bola čoraz viac zapálená, medzi prstami sa začala odlupovať, pri chôdzi to strašne svrbelo a pálilo. Bol som zničený, pretože je to taký trápny problém, najmä pre dievča. Keramin mi našťastie pomohol a po niekoľkých mesiacoch stále nie sú žiadne recidívy.“ Marta

Je keramínový krém účinný? Aplikačné efekty

Keramin dostáva veľmi dobré hodnotenia nielen od samotných pacientov, ale aj od odborných lekárov. Krém prešiel všetkými testami kvality a bezpečnosti, ktoré potvrdili, že týmto prípravkom skutočne vyliečite mykózu nôh a ochránite pred recidívami.

Keraminový krém účinkuje bez ohľadu na štádium vývoja ochorenia, avšak pri veľmi pokročilej mykóze bude asi vhodné túto masť používať o niečo dlhšie. Vzorec je šetrný k pokožke, nespôsobuje podráždenie, nezhoršuje infekciu. Podľa výrobcu sa vďaka Keraminu môžete vyliečiť z tejto akútnej formy mykózy aj z chronického ochorenia. Skvele funguje aj ako preventívne opatrenie u ľudí, ktorým hrozí plesňová infekcia.

Prečo sa oplatí siahnuť po kréme Keramin ?

Keramin má pohodlnú formu masti, ktorá sa ľahko nanáša na pokožku. Ošetrenie je diskrétne, nevyžaduje si ani lekársky predpis. Receptúra obsahuje vysoko koncentrované účinné látky, ktoré majú liečivé vlastnosti, a preto sú príčiny mykózy okamžite odstránené – preto ochorenie v krátkom čase zmizne a riziko recidívy zmizne.

To, že Keramin účinkuje rýchlo, je jeho najväčšou prednosťou, no treba spomenúť aj to, že masť je vhodná aj na preventívne opatrenia – pri pravidelnom používaní predchádza plesňovým infekciám, čo má veľký význam napríklad pre športovcov, uniformovaný personál. alebo ľudia pracujúci v ťažkej obuvi . S liečbou mykózy je najlepšie začať čo najskôr, pretože nejde len o vzhľad nôh, ale predovšetkým o zdravie – neliečená mykóza môže spôsobiť zdravotné komplikácie a zhoršiť stav ľudí s cukrovkou, astmou či alergickou dermatitídou. .

Kde kúpiť keramín ? Lekáreň, Výrobca

Stránka výrobcu je jediným oficiálnym miestom, kde Keramin kúpite so zárukou kvality a účinnosti. Krém sa občas objaví aj v iných predajniach, ale k nákupu z takýchto miest pristupujte opatrne, preto buďte opatrní a objednávajte len na miestach s oficiálnou distribúciou.

Čo je keramínový krém ?

Keramin je masť, ktorá sa odporúča ako súčasť antimykotickej liečby. Pomáha predovšetkým pri mykóze kože nôh a nechtov.

Potrebujem recept na kúpu Keraminu?

Krém je dostupný bez lekárskeho predpisu a môže sa používať bez lekárskeho dohľadu, len podľa pokynov výrobcu.

Kto môže používať antifungálny krém?

Iba dospelí, bez ohľadu na pohlavie. Pomáha pri každej forme mykózy nôh a v každom štádiu ochorenia.

Naozaj pomáha Keraminový krém na mykózu?

Účinnosť bola potvrdená klinickými skúškami a ide o produkt široko odporúčaný dermatológmi a spokojnými zákazníkmi.

Ako funguje krém na mykózu nôh?

Odstraňuje príčiny plesňovej infekcie, bráni šíreniu infekcie a chráni pred recidívou. Pôsobí na pokožku a nechtovú platničku.

Aké je zloženie prípravku

Základnými účinnými látkami sú konopný olej, extrakt ženšenu a extrakt z kôry vŕby purpurovej.

Je možné poslať Keramin do zahraničia?

Áno, ale až po zaplatení vopred. Zásielka je odoslaná najneskôr nasledujúci deň po zadaní objednávky.

Vložiť komentár