Moleculica – smotana vrásky. Môžete si objednať tuMoleculica je nové ošetrenie tváre s revolučným zložením. Krém odstráni známky starnutia pleti, zanechá ju mladú, elastickú a kompaktnú.

Pokožka tváre si vyžaduje najväčšiu pozornosť a starostlivosť, najviac je vystavená poveternostným vplyvom a slnku, ktoré sú hlavnými príčinami starnutia pokožky tváre. Stojí za to starať sa o ňu už v mladom veku, kým nedospeje do bodu, kedy bude pleť úplne poznačená časom a neúprosne starnúcou tvárou.

Ale aj keby ste sa nestarali o výživu svojej tváre, nie je všetko stratené. Na nápravu situácie a doslova vrátenie času stačí použiť účinné, bezpečné a prírodné produkty. Jedným z nich je Moleculica !

moleculica 2 Moleculica  smotana vrásky. Môžete si objednať tu
Moleculica – smotana vrásky cena

Moleculica – čo to je a ako to funguje?

Moleculica je v súčasnosti najlepším produktom starostlivosti o tvár na trhu. Ide o pleťový krém s patentovanou receptúrou s obsahom biopeptidov . Produkt pôsobí zvnútra, redukuje vrásky a vyhladzuje aj tú najpoškodenejšiu pokožku tváre. Moleculica vďaka svojmu prirodzenému zloženiu hydratuje, spevňuje a vyhladzuje pokožku tváre. Odstraňuje citlivosť, vyrovnáva tón pleti a spevňuje ovál tváre. Tento nový objav je pre mnohé ženy tajomstvom mladosti – a môže byť aj vaším.

Konzistencia krému je jemná a hodvábna, takže sa ľahko rozotiera a pokožka ho okamžite vstrebáva. Ako sme už spomenuli, Moleculica má patentovanú receptúru na báze peptidov, vďaka ktorej produkt poskytuje skutočný liftingový efekt, vďaka čomu vyzerá tvár mlado ako kedysi.

Už po 4 týždňoch uvidíte, že vaša tvár je omladená:

 • už počas prvého týždňa si všimnete, že jemné linky okolo očí zmiznú, pleť bude hydratovanejšia a už nebudete cítiť napätie typické pre nedostatok hydratácie
 • v druhom týždni si všimnete, že pleť sa stáva rovnomernejšou, získava žiarivosť a miznú drobné nedokonalosti
 • tretí týždeň bude vaša pokožka hladšia a pružnejšia a vaša pleť sa zlepší.
 • vo štvrtom týždni si všimnete, že aj tie najhlbšie vrásky sú menej viditeľné a ovál tváre je výraznejší.

Moleculica – aké sú výhody a účinky užívania?

Produkt, ktorý svojím jedinečným a originálnym zložením vyčnieva z radu iných produktov nižšej kvality a ktorý je schopný realizovať postupný a trvalý proces omladzovania. Už za 4 týždne bude vaša pokožka tváre mladšia ako predtým.

ďalšom používaní Moleculica si všimnete, že:

 • vrásky sa výrazne zredukujú
 • pokožka bude hladšia
 • zlepšenie v oblasti tváre, vďaka čomu bude mať pleť zdravší vzhľad
 • oválny tvar tváre bude jednotnejší a definovaný
 • pleť sa zlepší a nedokonalosti zmiznú
 • pleť je chránená aj pred tvorbou nových vrások, vďaka čomu si dlhšie zachováva mladistvý vzhľad.

Moleculica – aké je zloženie krému?

Ako už bolo spomenuté vyššie, vzorec Moleculica je patentovaný, čo ho robí jedinečným. Je to čisto prírodný produkt a jeho zložky neobsahujú žiadne toxické alebo potenciálne škodlivé chemikálie.

 • Peptidové komplexy: sú dôležitou súčasťou štruktúry pleti a pri ich nedostatku je potrebné zasiahnuť prípravkami, ktoré sú na ne bohaté. Úlohou peptidových komplexov je stimulovať tvorbu kolagénu a elastínu, vďaka čomu bude pokožka elastická a kompaktná, čo zabráni jej ochabovaniu vedúcemu ku klasickému ochabovaniu tváre.
 • Kolagén : je to prvok, ktorý je v tele už v hojnej miere prítomný a ktorý má za úlohu udržiavať bunky zlepené tak, aby dodávali kompaktnosť. To je úloha, ktorú plní na pokožke tváre, vďaka čomu je kožné tkanivo vždy kompaktné, čím nedochádza k prirodzenému procesu ochabnutia pokožky. Kyselina hyalurónová tvorí 80% zloženia pokožky, čo nám ukazuje, aké dôležité je neustále udržiavať jej vysokú koncentráciu.
  • https://en.wikipedia.org/wiki/Collagen
  • Kyselina hyalurónová: všetci poznáme tento prvok, ktorý sa nachádza v mnohých maskách, krémoch, výplniach, sérach a pleťových vodách. Dôvodom veľkého záujmu o tento prvok je jeho schopnosť urobiť pokožku jemnou, nadýchanou a elastickou. Kyselina hyalurónová sa prirodzene vyskytuje v ľudskom tele, v obrovskom množstve v kĺboch, vlasoch, očiach a dokonca aj v koži.
  • Retinol : Tento prvok zvyšuje bunkový obrat, udržuje bunky vždy mladé a bohaté na živiny, aby sa zlepšil vzhľad.

  Moleculica – Vedľajšie účinky a kontraindikácie

  Moleculica je ošetrenie tváre, ktoré možno použiť pre všetky typy pleti. Pred uvedením na trh prešiel množstvom testov a klinických testov, ktoré potvrdili jeho úplnú zdravotnú nezávadnosť a účinnosť výsledkov. Môžeme teda povedať, že neexistujú žiadne pozoruhodné vedľajšie účinky a žiadne kontraindikácie.

  Moleculica – ako používať? Použitie a návod

  tvár Moleculica je veľmi jednoduchý a veľmi sa nelíši od bežného používania akéhokoľvek krému na tvár.

  Pleť stačí dôkladne vyčistiť, zbaviť ju všetkých nečistôt a stôp mejkapu. Potom odoberte malé množstvo krému a rozotrite ho na tvár.

  Pri každodennom používaní si všimnete výsledky v krátkom čase.

  Recenzie a názory zákazníkov, ktorí Moleculicu vyskúšali

  tvár Moleculica sa rýchlo stal veľmi populárnym. Špeciálne zloženie ingrediencií zaujalo všetky ženy, ktoré si dávajú pozor na to, čo si dávajú na tvár. Teraz si prečítame niekoľko výpovedí tých, ktorí používali tento krém na tvár a chceli nám povedať o svojich skúsenostiach a dojmoch.

  tvár Moleculica , moja pleť vyzerá naozaj omladená, ale predovšetkým vyživená. Vždy som mala tendenciu vysušovať pokožku a nájsť produkt, ktorý by mi zabezpečil tú správnu hydratáciu, nebolo nikdy jednoduché. Ale odkedy používam tento krém, zaznamenala som výrazné zlepšenie. Moja pokožka je teraz pružnejšia, jemnejšia a pevnejšia. Textúra je jemná a ľahko sa rozotiera. Nezanecháva pleť mastnú a lesklú, práve naopak. Je veľmi jemný a zvlhčený, ideálny na make-up. Je to skvelý produkt a budem ho používať aj naďalej. Odporúčam to každému.”

  “ Moleculicu používam už niekoľko týždňov a musím povedať, že omladzujúci efekt na mojej tvári je skutočný. Vrásky okolo očí prakticky zmizli a pokožka sa stala oveľa pevnejšou a napnutejšou. Prvé známky ochabnutia boli okamžite zastavené a teraz sú obrysy tváre dobre definované. Skvelý produkt, ktorý si určite kúpim znova, len čo sa mi táto fľaštička minie. Odporúčam, pretože funguje a je šetrný k pokožke.“

  moleculica 1 Moleculica  smotana vrásky. Môžete si objednať tu
  Moleculica – smotana vrásky cena

  Moleculica – cena a kde kúpiť?

  Moluculica Cream sa predáva iba online a je možné ho objednať iba prostredníctvom oficiálnej webovej stránky poskytovanej spoločnosťou. Zákazník tak má istotu, že dostane originálny produkt a nie kópiu.

  Rozhodnutie vyhradiť iba jeden kanál na predaj tohto produktu je diktované túžbou chrániť zákazníka pred nebezpečenstvom podvodu. V tak citlivom sektore, akým je kozmetika, je dôležité mať istotu, že to, čo si dávame na pokožku, je pre naše zdravie bezpečné a prináša želaný efekt. Preto si musíte byť úplne istý tým, čo kupujete. Aby ste to dosiahli, musíte svoj kvalitný produkt chrániť pred príliš veľkým množstvom napodobenín.

  Po odoslaní objednávky vám zavolá zástupca zákazníckeho servisu, aby dokončil váš nákup a dohodol si s vami doručenie.

Vložiť komentár