Rhinofix – fotoaparát nos. Môžete si objednať tuNielen chirurgický zákrok môže zmeniť tvar nosa, pretože, ako ukazuje Rhinofix , neinvazívne metódy sú tiež vysoko účinné. Vzhľadom na špecifickú štruktúru nosa však vyvstáva otázka, ako je to možné bez operácie? Odpoveďou môže byť profesionálne navrhnutá rhinoplastická dlaha, ktorá výrazne zmení vzhľad tváre už po niekoľkých týždňoch používania. Čo to vlastne je a kto môže použiť podobné riešenie?

Používatelia Rhinofix spokojní s jeho výkonom?

Účinnosť Rhinofixu opakovane potvrdili spokojní zákazníci. Vo veľkej väčšine prípadov produkt fungoval podľa očakávania, zaistil očarujúci vzhľad nosa a žiadne komplikácie spojené s nosením tohto zariadenia. Tu sú názory, ktoré môžete nájsť o Rhinofix :

„Prial by som si, aby som Rhinofix poznal skôr, ušetrilo by mi to veľa problémov. Hanbil som sa za svoj veľký nos, hoci som si myslel, že operácia je priveľa. Našťastie sú dnes dostupné aj iné riešenia a na svojom príklade môžem potvrdiť, že prístroj naozaj dokáže zmenšiť nos a vylepšiť jeho nevábny tvar.“

rhinofix 2 Rhinofix   fotoaparát nos. Môžete si objednať tu
Rhinofix – fotoaparát nos cena

„Vďaka dlahe mám konečne pekný malý nos s dokonalým tvarom. Konečne som sa zbavila svojho najväčšieho komplexu, pretože počúvať všetko to podpichovanie ma stálo naozaj veľa. Odporúčam každému, po tomto produkte sa oplatí siahnuť, najmä preto, že jeho používanie nie je vôbec nepríjemné.“

„Už od školy som neznášala svoj nos. Nebol strašne veľký, ale vždy sa mi zdal zdeformovaný a trochu široký. Moji rodičia nechceli operáciu a mysleli si, že preháňam, no bol som odhodlaný zmeniť sa.“ Operácia sa nakoniec neuskutočnila, pretože som našiel Rhinofix , ktorý sa ukázal ako ideálny na moje problémy, rýchlo mi napravil nos a dnes sa na svoju tvár pozerám naozaj rád.“

Môže Rhinofix nahradiť rinoplastiku?

Operácia korekcie nosa spočíva v zmene jeho tvaru a veľkosti. Plastická chirurgia je vážnym zásahom do štruktúry kostí a chrupaviek a nie vždy je takýto postup úplne úspešný. Existujú aj pooperačné komplikácie a infekcie rán a kým nos dostane požadovaný tvar, prejde mnoho mesiacov. Aj keď sa rinoplastika bežne vykonáva, stále je to riskantný zákrok a nikdy nemožno dať 100% záruku úspechu. Okrem toho sa dostavujú silné bolesti nielen pri samotnom chirurgickom zákroku, ale aj po ňom, pretože rekonvalescencia sa môže ťahať aj niekoľko týždňov.

Napriek všetkým týmto ťažkostiam sa stále veľa ľudí rozhoduje pre operáciu na zlepšenie tvaru nosa. Dnes však takýto efekt dosiahnete oveľa jednoduchšie, pomocou Rhinofixu . Čo to je? Rhinofix je špeciálna lekárska plastová dlaha, ktorá sa umiestňuje cez nos. Správne zvoleným tlakom vytvaruje tvar nosa a hoci nie je cítiť žiadne zmeny v jeho štruktúre, deje sa tak pri každej aplikácii.

Kedy možno vidieť prvé účinky Rhinofixu ?

Rhinofixu nestačí . Ortézu je potrebné nosiť približne jeden mesiac, aby došlo k výraznej korekcii. Prístroj by ste mali nosiť každý deň, minimálne dve hodiny a najlepšie na celom nose, keď spíme a telo intenzívne regeneruje. Presné trvanie tohto ošetrenia závisí od konkrétneho človeka – niektorým rinoplastika s dlahou zaberie menej ako štyri týždne, iní ľudia s vážnejšími problémami budú musieť nosiť dlahu o niečo dlhšie, aby si naplno užili vylepšený vzhľad nosa.

Prečítajte si tiež:

použiť Rhinofix ?

Rhinofix sa nasadzuje priamo na nos a dlaha má kompresný účinok, preto sú pochybnosti, či neblokuje prietok krvi a neprekáža pri dýchaní. Ako výrobca ubezpečuje, podobné neduhy nespôsobuje – tlak nie je dostatočne silný na to, aby zastavil krvný obeh, ani neprekáža pri dýchaní. Výrobok je vyrobený zo špeciálneho, medicínskeho materiálu, ktorý nespôsobuje alergie, takže sa v tomto smere nemusíte ničoho obávať – dlaha nebude dráždiť ani nepoškodzovať pokožku bez ohľadu na to, ako dlho ju budete nosiť.

Kedy by sa mal Rhinofix použiť ?

Operácia nosa zlepšuje veľkosť, proporcie a tvar nosa. Presne to isté možno očakávať od používania Rhinofixu . Ide o univerzálny produkt, ktorý dokáže zmenšiť veľkosť nosa, zúžiť nosné dierky a upraviť tvar krídel nosa, odstrániť hrb. Funguje bez ohľadu na pohlavie a pôvodný vzhľad nosa.

Prečo je Rhinofix lepšia metóda ako plastická chirurgia?

  1. sa javí ako najefektívnejšia a jediná, ktorá umožňuje naozaj drasticky zmeniť vzhľad nosa, aj keď je veľmi veľký a zdeformovaný. Treba si však uvedomiť, že operácia nikdy nedáva plnú záruku a stáva sa, že aj napriek zákroku sa vzhľad nosa až tak nezlepší a môže sa dokonca zhoršiť.
  2. počas plastickej chirurgie . Existuje veľa prípadov, keď operácia nosa skončila vážnou infekciou a poškodením tkaniva, čo si vyžadovalo dlhú a bolestivú liečbu. Inými slovami, človek, ktorý sa rozhodne pre plastickú operáciu nosa, musí vždy počítať s tým, že sa niečo pokazí.
  3. S Rhinofixom je to celkom iné. Nejde o invazívnu metódu, rinoplastika sa robí oveľa šetrnejším spôsobom a priebeh zmien je možné sledovať počas celej liečby. Nosenie dlahy nebolí, nemusíte teda brať žiadne lieky, dokonca ani nepociťujete nepohodlie spojené s tým, že je na nos nasadený nejaký prístroj.
  4. Neprekáža pri dýchaní a plytkom dýchaní, nepoškodzuje pokožku a nenarúša krvný obeh. Ľudia, ktorí používali Rhinofix , veľmi často zdôrazňujú, že nosenie tejto dlahy trvalo len jeden deň.

Rhinofix správne ?

Rhinofix sa jednoducho nosí doma, vo voľnom čase, aby o rinoplastike nikto nemusel vedieť. Dlaha neprekáža pri bežnej činnosti, môžete s ňou vykonávať obľúbené činnosti, starať sa o domácnosť, oddychovať, spať. Nasadzuje sa na nos tak, aby úplne priľnul k telu. Dlaha sa rýchlo prispôsobí tvaru nosa, netreba ju nijako upravovať.

Výrobca odporúča nosiť dlahu v noci, na spanie, aby mohla fungovať niekoľko hodín bez prerušenia. Nič však nebráni tomu, aby ste Rhinofix použili inokedy, keď je to pohodlnejšie. Dôležité je len to, aby ste ho nosili aspoň dve hodiny denne bez prestávky. Kúra musí trvať minimálne mesiac a počas tejto doby sa neodporúča robiť prestávky v používaní prístroja, pretože si to bude vyžadovať oveľa dlhšie nosenie. Po vybratí dlahy z nosa stačí dlahu umyť vlažnou vodou, utrieť a vložiť do krabičky.

Aká je metóda rinoplastiky s Rhinofixom ?

Rhinofix je neinvazívna, nechirurgická metóda korekcie tvaru nosa. Stimuluje rast a regeneráciu buniek, čo má za následok trvalé zmeny v štruktúre nosa. Ovplyvňuje zmenšovanie nosovej chrupavky, zlepšuje jej štruktúru a modeluje mäkké tkanivá zodpovedné za tvar a vzhľad nosa. Robí to permanentne, takže po odstránení si nos zachová svoj nový vzhľad a nie je potrebný žiadny ďalší zásah.

Výhody použitia Rhinofix

Rhinofix je dokonalou alternatívou plastickej chirurgie. Toto zariadenie môže používať každý, pretože nevyžaduje predchádzajúcu konzultáciu s lekárom a prakticky neexistujú žiadne kontraindikácie pre jeho použitie. Návšteva lekára sa odporúča len neplnoletým osobám a dlahu Rhinofix radšej nenoste hneď po poranení nosa, aby nedošlo k podráždeniu poškodených tkanív. Výrobca tiež uvádza, že pravidelné používanie Rhinofixu pomáha zbaviť sa takých neduhov, ako je vychýlená nosová priehradka či nádcha.

Cena Rhinofix

Aká je cena Rhinofixu a kde ho kúpiť?

rhinofix 1 Rhinofix   fotoaparát nos. Môžete si objednať tu
Rhinofix – fotoaparát nos cena

Aktuálnu cenu Rhinofixu nájdete na stránke výrobcu a tam je aj objednávka. Postup je veľmi jednoduchý, všetko prebieha online a zásielka z Rhinofixu je u zákazníka pár dní po prijatí objednávky.

Vložiť komentár