Veniselle – masť kŕčové žily. Môžete si objednať tuVeniselle je krém z rastlinných zložiek, ktorý pri pravidelnom používaní pomáha zbaviť sa znetvorujúcich kŕčových žíl . Každopádne, nielen nevábny vzhľad je dôvodom, prečo sa s kŕčovými žilami oplatí bojovať – spôsobujú bolesti a nepohodlie, a ak sa neliečia, môžu sa rozvinúť do vážnejšieho ochorenia. Prečo je Veniselle odporúčaným riešením?

Čo je Veniselle ?

Veniselle je prirodzenou podporou pre ľudí, ktorí bojujú s kŕčovými žilami. Ide o nepríjemné ochorenie, ktoré nielen znetvoruje vzhľad nôh, ale často spôsobuje aj bolesti a iné neduhy. Veniselle je prírodný prípravok, takže ho môžete používať aj sami, bez dohľadu lekára, krém si môžete kúpiť bez lekárskeho predpisu, jednoducho po objednávke u výrobcu.

Veniselle sľubuje, že odstráni všetky kŕčové žily a metličky na nohách. Odstraňuje tiež pocit ťažkých nôh, únavu a bolesti, ktoré vznikajú v dôsledku výskytu kŕčových žíl. Účinnosť Veniselle je vyššia ako v prípade iných prírodných doplnkov a pri liečbe sa nemusíte obávať komplikácií – prírodné zloženie prakticky vylučuje výskyt nežiaducich účinkov.

veniselle 2 Veniselle  masť kŕčové žily. Môžete si objednať tu
Veniselle – masť kŕčové žily cena

Odkiaľ pochádzajú kŕčové žily? Prečo by ste mali používať Veniselle ?

Kŕčové žily sa u žien objavujú častejšie ako u mužov a hlavne na ne je krém Veniselle zameraný . Kŕčové žily, ktoré nie každý pozná, sú chorobou, pretože poukazujú na vážne poškodenie ciev a sú príznakom žilovej nedostatočnosti. Najčastejšie sa týkajú povrchových žíl a žíl. Kŕčové žily vznikajú pri poškodení žilových chlopní – slúžia na to, aby krv prúdila vždy správnym smerom, takže keď chlopne nefungujú podľa predstáv, dochádza k poruchám a následkom toho k poškodeniu ciev.

Kŕčové žily tiež spôsobujú tlak na žily alebo zúženie ich priesvitu, čo vedie k zápalu. To je dôvod, prečo kŕčové žily bolia, najmä keď sú v pokročilom štádiu vývoja. Neliečené kŕčové žily sa môžu rozvinúť do nebezpečnej trombózy a našťastie sa dá ochorenie zvrátiť a cievy dostať do normálneho stavu. Pomáha v tom Veniselle , teda krém s prírodným zložením, ktorý zasiahne bunky zodpovedné za krvný obeh, navyše sa obehom a jeho problémami podporíte vnútorne.

Kedy sa môže Veniselle použiť ?

Veniselle je vhodná ako preventívne opatrenie, používa sa vtedy, keď kŕčové žily ešte nie sú viditeľné, ale je vysoké riziko, že by sa mohli rozvinúť. Ľudia, ktorí vedú sedavý spôsob života a ľudia, ktorí musia v práci dlho stáť, sú ohrození vznikom kŕčových žíl. Ku kŕčovým žilám prispieva aj časté nosenie topánok na vysokom opätku, nadváha, tehotenstvo, často sú kŕčové žily jednoducho dôsledkom starnutia organizmu a zhoršovania kvality ciev.

Veniselle je možné použiť aj v situácii, keď už máte kŕčové žily, podobná aplikácia platí. Nezáleží na tom, či ide o začiatok ochorenia, alebo či sú kŕčové žily prítomné už veľmi dlho, aj keď v prípade pokročilejšieho ochorenia môže byť potrebná liečba aj dlhšie ako štandardný mesiac.

Akým spôsobom liek Veniselle účinkuje ?

Veniselle je krém s vysoko koncentrovanými aktívnymi zložkami. Má posilňujúci účinok na cievy, zlepšuje stav nôh, zlepšuje krvný obeh a stimuluje regeneračné procesy v bunkách poškodených kŕčovými žilami. Veniselle pôsobí na ženy aj mužov, pre účinky je dôležitá práve správna aplikácia gélu a pravidelnosť používania.

Príjemne chladí a tonizuje pokožku nôh, vďaka čomu mizne pocit ťažkosti a únavy. Veniselle urýchľuje vstrebávanie kŕčových žíl a obnovuje správny prietok krvi cievami. Po niekoľkých aplikáciách krému vyzerajú nohy oveľa lepšie, neobťažujú počas odpočinku a nemusíte sa obávať vážnych komplikácií.

Aké sú účinky Veniselle ?

 • správny prietok krvi
 • lepšia mikrocirkulácia
 • menej bolesti a bez opuchu
 • odstránenie pocitu ťažkosti v nohách
 • stimulácia
 • žiadne kŕčové žily a metličky na nohách

Veniselle krém ?

Použitie Veniselle je veľmi jednoduché a najdôležitejšie je pamätať na každodennú aplikáciu, pretože vďaka tomu bude prípravok pôsobiť rýchlejšie a efektívnejšie. Veniselle je vysoko koncentrovaný krém, takže na jednu aplikáciu stačí malé množstvo, krém však musí úplne pokryť oblasť pokožky postihnutú kŕčovými žilami. Krém by sa mal jemne vmasírovať do nôh asi dve minúty, aby sa stimuloval krvný obeh. Minimálna dĺžka kúry je 30 dní a ak sú kŕčové žily viditeľné aj po tomto čase, je možné užívanie Veniselle predĺžiť.

Existujú nejaké kontraindikácie používania Veniselle ?

Veniselle je silný prípravok, preto sa nesmie užívať počas tehotenstva a dojčenia. Problémom môže byť aj to, ak je niekto alergický na zložky krému – pred prvou aplikáciou sa oplatí urobiť alergický test. Vo všeobecnosti je však Veniselle bezpečný prípravok a nespôsobuje vedľajšie účinky za predpokladu, že sa používa podľa pokynov výrobcu. Veniselle je ekologický prípravok, má iba bylinné zložky a je vhodný aj pre vegánov.

Aké je zloženie krému Veniselle ?

 1. Pagaštan konský – Zložka, ktorá veľmi účinne bojuje proti zápalom v nohách a uľavuje od bolesti spôsobenej kŕčovými žilami. Odstraňuje stuhnutosť nôh, zlepšuje krvný obeh a priaznivo pôsobí na vzhľad pokožky.
 2. Harmanček – Zmierňuje zápaly, pôsobí analgeticky, odstraňuje pocit ťažoby v nohách, má tonizujúce vlastnosti, odstraňuje opuchy.
 3. Extrakt zo žihľavy – Zlepšuje cirkuláciu, spevňuje steny ciev, priaznivo pôsobí na imunitný systém.
 4. Mentol – Utišuje bolesť, príjemne chladí pokožku, znižuje pocit ťažkosti.
 5. Kofeín – Urýchľuje regeneráciu buniek, udržuje pokožku v dobrej kondícii, dodáva energiu.
 6. Panthenol – Zlepšuje bunkový metabolizmus, odstraňuje metličkové žilky, urýchľuje boj proti kŕčovým žilám.
 7. Červená paprika – Stimuluje mikrocirkuláciu.
 8. Extrakt z paliny – Opravuje poškodené cievy, stimuluje krvný obeh, pomáha v boji proti kŕčovým žilám.

Môže sa Veniselle používať spolu s inými prípravkami na kŕčové žily?

Veniselle neovplyvňuje pôsobenie liekov, ktoré zlepšujú krvný obeh a odstraňujú kŕčové žily, dokonca môže zlepšiť ich liečivé vlastnosti. Zloženie Veniselle je bezpečné, nereaguje s liečivými látkami, ale v prípade ťažkých chronických ochorení sa oplatí poradiť sa s lekárom. Veniselle tiež neoslabuje účinok kompresívnych pančúch, často používaných na kŕčové žily – po nanesení gélu si takéto pančuchy môžete maximálne obliecť a krém na nich nezanechá žiadne mastné stopy.

Aké sú názory na Veniselle ? Komentáre fóra

„Po Veniselle vyzerajú moje nohy jednoducho fantasticky. Žiadne prasknuté kapiláry, žiadne kŕčové žily. Koža je hladká, bez zafarbenia. A nohy ma už nebolí, ani keď musím veľa hodín stáť alebo nosiť topánky na vysokom opätku. Najlepší liek, aký som doteraz použil.” Carolina

„Lekár ma upozornil, že ak kŕčové žily nezmiznú, bude potrebná operácia na ich odstránenie. Kŕčové žily ma veľmi trápili, pretože stačilo dlho stáť, aby bola bolesť v nohách neznesiteľná. Nehovoriac o tom, že nebolo možné obliecť si krátku sukňu alebo šortky, tak som sa hanbil za to, ako vyzerajú moje nohy. Po Veniselle sa všetko zmenilo. Kŕčové žily ustúpili, nohy sú konečne zdravé a vyzerajú naozaj príťažlivo.“ Yvonne

„Starnem, kŕčové žily mi pripadali ako niečo prirodzené, čo sa len musí objaviť a nedá sa s tým nič robiť. Medzitým Veniselle dokázala, že to tak nemusí byť. Krém som používala viac ako mesiac, každý deň, dôkladne som si namazala celé nohy. Na moje prekvapenie sa kŕčové žily veľmi rýchlo zmenšovali a zmenšovali, až z nich nezostalo takmer nič. Nohy ma nebolia, netrpia, už ani neopúchajú. Helena

Aké sú výhody používania Veniselle ? Aplikačné efekty

Veniselle je krém, ktorý odstraňuje napätie, opuchy a ťažkosti v nohách. Vďaka tomu, že stimuluje krvný obeh a posilňuje štruktúru žíl, miznú pavúčie žily a dokonca aj veľké kŕčové žily. Zlepšuje sa pevnosť žíl a ich steny sú pružnejšie a kapiláry sú v lepšom stave. Nohy po nanesení krému Veniselle zosvetlia, v prospech sa zmení aj vzhľad pokožky.

veniselle 1 Veniselle  masť kŕčové žily. Môžete si objednať tu
Veniselle – masť kŕčové žily cena

Veniselle je možné použiť profylakticky, ale aj ako posilňujúci gél počas rehabilitácie alebo po úraze. Veniselle pomáha nielen pri kŕčových žilách, ale aj pri svalovom napätí, znižuje opuchy a modriny, urýchľuje hojenie rán.

Kde sa dá kúpiť Veniselle krém ?

Akcia je len na oficiálnej predajnej stránke, navyše tento gél v iných predajniach nekúpite – výrobca je jeho výhradným, legálnym distribútorom. Ponuky na iných stránkach môžu byť falzifikáty, preto buďte pri takýchto transakciách veľmi opatrní. Pre zadanie objednávky na stránke výrobcu stačí zadať svoje telefónne číslo a konzultant vám vysvetlí všetky ďalšie kroky. Balík by mal doraziť k adresátovi do niekoľkých dní.

Na našej webovej stránke je odkaz na pridruženú webovú stránku výrobcu, kde získate produkt za najlepšiu cenu. Odkaz by mal byť v tomto texte.

Cena Veniselle

Cena Veniselle je bežne nižšia, ale výrobca pomerne často poskytuje svojim zákazníkom prístup k atraktívnym zľavám. V súčasnosti akcia sprístupňuje Veniselle len za polovicu bežnej ceny. Akcia môže skončiť po vyčerpaní všetkých zásob.

Vložiť komentár