Welltone – kvapky hypertenzia. Môžete si objednať tuWelltone kvapky sú skvelým riešením proti vysokému krvnému tlaku.

Welltone – prehľad kvapiek na hypertenziu

Migrény a závraty. Únava, tiesnivé bolesti na hrudníku, zvonenie v ušiach. Poruchy spánku a pamäti, stavy úzkosti a podráždenosti. Vyskúšajte Welltone a rozlúčte sa so všetkým!

Do značnej miery tiché a bezvýznamné, tieto príznaky môžu v skutočnosti skrývať niečo vážnejšie: vysoký krvný tlak, havraního nepriateľa nášho tela. Niektorí si nesprávne môžu myslieť, že toto ochorenie poškodzuje iba srdcový systém.

welltone 2 Welltone  kvapky hypertenzia. Môžete si objednať tu
Welltone – kvapky hypertenzia cena

V skutočnosti môže vysoký krvný tlak postihnúť pečeň (cirhóza, metabolická dysfunkcia), mozog (mŕtvica, poruchy cerebrálneho prekrvenia), zrak (odlúčenie sietnice, slepota), obličky (nefroskleróza, zlyhanie obličiek) a celý obehový systém ( diabetes stenčenie stien tepien a ciev).

Urobte spravodlivosť svojmu telu a jeho potrebám s Welltone .

Welltone – čo to je a ako to funguje?

Tento doplnok je základným riešením v boji proti nervovému napätiu a upchatiu krvných ciev. Jeho konzumácia navyše zlepší hladinu cukru v krvi, výrazne ju zníži a zabráni riziku cukrovky; nakoniec bude mať tendenciu normalizovať hmotnosť zlepšením metabolického systému.

Výberom Welltone sa rozhodnete postarať sa o svoj krvný tlak a ďalšie. V skutočnosti medzi hlavné činnosti patrí aj prevencia niektorých kardiovaskulárnych ochorení (ako sú infarkty a mŕtvice).

Welltone vďaka svojmu vazodilatačnému účinku znižuje riziko vystavenia týmto ochoreniam, ktoré sú čoraz častejšie. Doplnok tiež vracia hodnoty krvného tlaku späť do normálu.

Welltone – aké sú výhody a účinky používania?

 • Welltone vďaka svojmu relaxačnému účinku zabraňuje náhlym a neočakávaným kontrakciám krvných stien;
 • doplnok Welltone posilňuje steny ciev, vďaka čomu chráni aj obeh;
 • Welltone vďaka svojmu vyrovnávaciemu účinku umožňuje výrazné zníženie hladiny cholesterolu v krvnom obehu.
 • Welltone kvapky poskytujú doplnkový účinok na organizmus, stabilizujú hladinu cukru v krvi a posilňujú imunitný systém.
 • pôsobí proti podráždenosti a prispieva k normálnemu metabolizmu a tiež k obnove erektilnej funkcie.

Welltone – výskum a účinnosť kvapiek

V roku 2019 bol v Ústave srdcových a cievnych chorôb Welltone ponúknutý dvom skupinám dobrovoľníkov s hypertenziou rôzneho veku. Zatiaľ čo jedna skupina dostávala placebo, druhá skutočne dostávala Welltone a výsledky štúdie dokázali jasne ukázať rozdiely.

Zo skupiny, ktorá užívala Welltone , sa 100 percentám pacientov podarilo stabilizovať hodnoty krvného tlaku, ktoré boli v medziach normy ešte niekoľko hodín po prvej aplikácii.

Do dvoch týždňov po ukončení cyklu užívania lieku 93 % pacientov, ktorí užívali Welltone , nehlásilo žiadne záchvaty vysokého krvného tlaku (v porovnaní s 1 % v skupine s placebom). Napokon, do troch mesiacov od ukončenia užívania lieku 89 % jedincov, ktorí dostávali Welltone , nehlásilo žiadne príznaky vysokého krvného tlaku (v porovnaní s 0 % v skupine s placebom).

Zloženie doplnku Welltone – vzorec a zloženie

zloženie Welltone , ktoré je 100% prírodné:

 • kvet hlohu, prírodný antioxidant, ktorý je známy svojim vazodilatačným účinkom: uľavuje srdcu, zlepšuje krvný obeh v tele;
 • kyselina askorbová, ktorá pomáha imunitnému systému. Cenný antioxidant, uľahčuje tvorbu kolagénu a zníženie cholesterolu;
  • https://pl.wikipedia.org/wiki/Kyselina askorbová
  • extrakt z koreňa valeriány lekárskej , známy pre svoje sedatívne vlastnosti, ktorý podporuje telo v boji proti poruchám spánku, zmierňuje nervové a svalové napätie.
  • L-Arginín, ktorý podobne ako kvet hlohu podporuje rozširovanie ciev, a teda;
  • extrakt z listov melisy , ktorý pomáha posilňovať steny ciev a uvoľňuje svaly;
  • extrakt z bobkového listu , ktorý vďaka svojim diuretickým a tráviacim vlastnostiam umožňuje vypudenie prebytočných tekutín a toxínov;

  Welltone – existujú nejaké kontraindikácie alebo vedľajšie účinky?

  Ako produkt so 100% prírodným zložením nemá doplnok Welltone žiadne vedľajšie účinky ani žiadne kontraindikácie.

  Jedinou kontraindikáciou je alergia na niektorú zo zložiek.

  Welltone – ako používať? Dávkovanie a návod

  Aby ste dosiahli požadované účinky, je vhodné dodržiavať pokyny uvedené pre tento doplnok.

  Odporúča sa rozriediť 20 kvapiek Welltone v 100 ml vody a užívať doplnok 1 alebo 2 krát denne, podľa potreby, pred jedlom.

  welltone 1 Welltone  kvapky hypertenzia. Môžete si objednať tu
  Welltone – kvapky hypertenzia cena

  Welltone – názory a recenzie z fóra

  Zdá sa, že zákazníci sú nadšení z produktu, ale predovšetkým z výhod, ktoré si môžu všimnúť každý deň.

  Nižšie si môžete prečítať len niekoľko svedectiev, ktoré zdieľali zákazníci Welltone .

  Anna, 53, nám hovorí, že sa vrátila k životu: pred Welltone brala iba drogy, ktoré z dlhodobého hľadiska viedli k závislosti. Musela preto zostať v strehu a analyzovať reakcie svojho tela a potom sa vydať hľadať nový liek. Nakoniec, vďaka Welltone , mohol opäť získať pokoj: trvalý efekt bolo všetko, čo si mohol priať.

  Podobný príbeh má aj 58-ročný Daniel, ktorý si vybral Welltone pre svoje zdravie. V minulosti bol nútený brať veľmi často lieky, ktoré často narúšali správne fungovanie jeho pečene. Welltone vďaka prírodnému zloženiu nezhoršuje stav iných orgánov, a tak sa pre mnohých pacientov ukazuje ako najlepšie riešenie.

  Welltone – cena a kde kúpiť?

  Doplnok Welltone je možné zakúpiť na oficiálnej webovej stránke. Objednávanie je naozaj jednoduché. Stačí vyplniť online formulár na stránke a nechať žiadosť na určenom mieste. Kupujúci bude následne kontaktovaný operátorom Welltone za účelom potvrdenia objednávky.

  Nakoniec bude doplnok Welltone doručený priamo k vám domov: platba sa uskutoční až v čase doručenia.

  Kvapky nie sú k dispozícii na predaj na žiadnych webových stránkach. Produkt nenájdete ani v žiadnej lekárni.

Vložiť komentár